درباره ستاره فولاد آسیا

تولیدی و بازرگانی ستاره فولاد آسیا با همت برادران نیک باف در سال 1380 و با هدف تامین بخشی از نیاز بازار مشهد تاسیس گردیده است. اما بنا به تجربه چندین ساله مدیران این شرکت در زمینه بازرگانی و صادرات، فروش محصولات شرکت به خارج از کشور آغاز شد. پس از گذشت بیش از یک دهه، به لطف تلاش گروهی و انگیزه پیش رفت روز افزون در سال 1395 این مجموعه موفق به کسب رتبه اول در میان صادر کنندگان استان خراسان رضوی نائل آمد.

رضا نیک باف - مدیر مجموعه ستاره فولاد آسیا

احترام به مشتری در تمام ابعاد و استفاده از نظرات ایشان منجر به حرکت رو به جلو ما گردیده است. بنابراین باید به هم فرصت دهیم و تعجیل نکنیم.

رضا نیک باف
علی نیک باف - کارخانه ستاره فولاد آسیا

ما همواره در تلاشیم که محیطی شاد را در مجموعه بوجود آوریم و برنامه ریزی برای توسعه و تولید را در مهمترین جنبه های کاری خود گنجانده ایم.

علی نیک باف

کارشناسان فروش ما

کارشناس فروش فردی است که وظیفه معرفی محصول را به مشتریان بالقوه دارد. کارشناسان ما همواره در پی تسهیل فروش بوسیله تامین سلیقه شما مشتریان گرامی با مناسب‌ترین قیمت و در کوتاه‌ترین زمان ممکن میباشند. گروه تولیدی و بازرگانی ستاره فولاد آسیا در 10 سال گذشته با تکیه بر توان تیم کارشناسی و فروش قوی خود موفق به کسب رضایت مشتریان گرانقدری گردیده است که همواره در پیشرفت و توسعه این مجموعه تاثیر مستقیم و انکار ناپذیری داشته اند

تامین کنندگان

قطعا یکی از مهمترین عوامل افزایش سرعت در تولید هم راستا با کیفیت بالا، استفاده از مواد اولیه ایده آل و درجه یک میباشد. اینجا شما فهرست کوچکی از تامین کنندگان ما را می بینید.

setarefoolad

setarefoolad

گالری تصاویر

در زیر تصاویری از بخش های مختلف تولید کارخانه ستاره فولاد به نمایش گذاشته شده است.