عروسک بازی مرکب - اسکوئیدگیم - لباس  قرمز مامور بازی

شاید بتوان تا حدودی اسکوئیدگیم یا بازی ماهی مرکب را به بازار امروز شبیه دانست. بازار تورمی که پیش بینی در آن بسیار سخت و دشوار است. شاید حتی تکنیکال ترین افراد بازار مالی دچار اشتباه شوند و روند بازار بر خلاف انتظار ایشان رقم بخورد.

آیا اولین اشتباه کوچک باعث حذف از بازار میشود؟

قطعا خیر. سریال بازی مرکب یک ژانر سورئال داشته و بیشتر اهداف فرهنگی را دنبال میکند. در این سریال خشونت به شکلی عریان و جسورانه تمام بازیکنان را تهدید میکند. اما در بازار مالی امروز ایران چنین خطری متوجه بازیگران اقتصادی نیست. شما با یک یا چند خرید اشتباه یا فروش پایین ضرر جبران نا پذیری نخواهید دید. اما ممکن است کمی دلسرد شده و انگیزه خود را از دست بدهید. پس باید خود را برای شرایط بحرانی و اشتباهات ممکن آمادده کنید. همچنین باید برای جبران اشتباهات برنامه ریزی داشته باشید.

مقایسه بازی اسکوئید گیم و بازار امروز

مقایسه بازی های اسکوئیدگیم و بازار

در سریال اسکوئیدگیم قهرمانان اصلی نکاتی را رعایت میکنند که باعث پیروزی و زنده ماندن آن ها در مقابله با خطر مرگ میشود. مثلا در بازی چراغ سبز و چراغ قرمز حرکت به موقع و تمرکز باعث رسیدن به خط پایان میشود. توجه به نکات یک فرد با تجربه و اعتمادبه تحلیل یک فرد تحصیل کرده، حرکت هماهنگ و اعتماد بین اعضا از نکاتی است که پیروزی را برای بازکنان به ارمغان می آورد. تمام این نکات برای تحلیل تکنیکال و صحیح بازار امروز حیاتی است و از این نظر میتوان بازی اسکوئید گیم را با بازرا مالی امروز مقایسه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید